Pompy wirowe serii J to odśrodkowe, samo-zasysające agregaty do zastosowań, w których medium trzeba przenieść na znaczną odległość. Nawet przy pobieraniu cieczy z kilku metrów, urządzenie szybko wypiera powietrze z odcinka ssawnego i zaczyna pracę. W porównaniu do innych pomp, pół-otwarty wirnik serii J odpowiedni jest również do tłoczenia medium z cząstkami stałymi.

Od powstania firmy w 1978 roku, MPumps było siłą napędową oraz przodownikiem na rynku pomp magnetycznych. Niezrównana pasja oraz doświadczenie zmieniły sposób w jaki projektuje się dzisiejsze rozwiązania z napędem magnetycznym. Energooszczędne, przyjazne dla środowiska oraz ekonomiczne w długotrwałym użytkowaniu pompy to najlepsze rozwiązanie z najbardziej niezawodnym producentem – Mpumps. Ze swoim bogatym zasobem urządzeń – ponad 26 wzorów i 350 modeli - nasi przedstawiciele na pewno dobiorą idealną pompę do Twoich potrzeb. W przypadku niekonwencjonalnych zapytań, nasi inżynierowie są w stanie stworzyć produkt dostosowany pod parametry użytkownika, by sprostać najtrudniejszym zadaniom

Jakość i profesjonalizm od 1992 roku. Gemme Cotti Srl to firma, która zajmuje się produkcją pomp przeznaczonych do przemysłu oraz ciężkich aplikacji od 1992 roku. Poprzez lata, Gemme Cotti stworzyło swoją własną linię pomp bazując na doświadczeniu zdobytym przez ich założycieli – włoskie urządzenia pracują w gałęziach przemysłu, takich jak: przemysł chemiczny oraz petrochemiczny, papierniczy, tekstylny, spożywczy, elektroniczny oraz wiele innych. Pompy do chemikaliów – do kwasów i cieczy agresywnych, wysokiej jakości pompy przeznaczone do przemysłu.

Po wielu latach, które przeznaczyliśmy na eksportowaniu produktów najlepszych włoskich producentów pomp, w odległym 1975 roku, Alberto Fiorot otworzył firmę COMEX, by zająć się produkcją własnych pomp wodnych. Dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez poprzednie lata, zarówno na polu technicznym, jak i w relacjach z klientem oraz realizacji jego potrzeb, pierwsze modele (zatapialne pompy serii VORTEX oraz samo-zasysające serii JET) odniosły natychmiastowy sukces. Na początku większość produkowanych pomp była sprzedawana zagranicę, więc Alberto Fiorot i jego technicy musieli wdrożyć innowacyjne rozwiązania techniczne, aby realizować produkcję według najściślejszych zasad bezpieczeństwa obowiązującego w szczególności w krajach Europy Północnej.

Salvatore Robuschi jest producentem pomp wirowych, m.in. do przemysłu chemicznego, pomp wielostopniowych, pomp z filtrem, pomp pionowych i poziomych, samo-zasysających. Szeroki zakres stosowanych materiałów pozwala na dostosowanie pompy idealnie pod potrzeby użytkownika. Salvatore stosuje stal nierdzewną w większości swoich agregatów, natomiast w ofercie firma posiada pompy z żeliwa GGG40, stali nierdzewnej AISI 316, Duplex, Superduplex oraz inne stopy na zamówienie.

Marka Pedrollo obecna jest ze swoimi produktami w ponad 160 krajach na całym świecie, oraz reprezentuje włoskie wartości, gdzie jakość i niezawodność są na najwyższym miejscu. Wymagania stawiane przez klienta, są bardzo ważną częścią firmy z handlowego punktu widzenia. Pedrollo zajmuje się również produckją najlepszego produktu w sensie wydajności, niezawodności oraz gwarantowanej oryginalności - czynniki te prowadzą firmę w każdym etapie procesu produkcji. Precyzyjnie określone warunki od założenia firmy pozwoliły na zainwestowanie wszystkich zyskanych pieniędzy z powrotem w firmę. Szacunek dla klienta jest najważniejszą wartością w filozofii Pedrollo - celowy wybór, którego dokonano przy założeniu firmy w 1974 oraz jest przykładem socjalnej równości, wyprzedzającym historię o prawie 40 lat.