Gemme Cotti Srl producent pomp wirowych

Gemme Cotti Srl producent pomp wirowych

Jakość i profesjonalizm od 1992 roku

Gemme Cotti Srl to firma, która zajmuje się produkcją pomp przeznaczonych do przemysłu oraz ciężkich aplikacji od 1992 roku. Poprzez lata, Gemme Cotti stworzyło swoją własną linię pomp bazując na doświadczeniu zdobytym przez ich założycieli – włoskie urządzenia pracują w gałęziach przemysłu, takich jak: przemysł chemiczny oraz petrochemiczny, papierniczy, tekstylny, spożywczy, elektroniczny oraz wiele innych.  Pompy do chemikaliów – do kwasów i cieczy agresywnych, wysokiej jakości pompy przeznaczone do przemysłu.

Gemme Cotti Srl producent pomp wirowych

Misja

Priorytetem Gemme Cotti jest jakość i stałe polepszanie usług. Na cel firma obiera sobie status „uprzywilejowanego dostawcy” w obszarze swoich produktów – w szczególności pomp do kwasu i cieczy agresywnych. Chcemy zaoferować najlepszą usługę i produkt w dobrych cenach i stosunkowo niskim czasie dostawy. Stałe polepszanie jakości firmy jest ważnym punktem w działaniu Gemme Cotti Srl. Rozwój firmy kierowany jest przez:

- szczegółowość w detalach – firma zwraca uwagę na potrzeby oraz uwagi klienta
- analizę rynku oraz satysfakcji klienta
- ciągłym szkoleniu personelu w najnowocześniejszych innowacjach technologicznych
- korzystaniu z zaufanych, włoskich dostawców komponentów odpowiadających zapotrzebowaniu jakościowym firmy
- stałej kontroli przebiegu procesu produkcji

Są to strategiczne punkty, których firma trzyma się nieprzestanie od 25 lat.

Usługi

W dodatku do wysokiej jakości pomp, firma Gemme Cotti oferuje swoim klientom:

- szybki czas dostawy, który jest odpowiedzią na coraz bardziej wyśrubowane wymagania klientów
- pogwarancyjny serwis oraz dostawę części nawet po upłynięciu standardowego okresu gwarancji


Wartości

Wartości kierujące firmą od jej fundamentów to:
Jakość pomp i ich materiałów, kompetencja, doświadczenie i uprzejmość pracowników, którzy zaspokajają potrzeby klienta i ciągłe pragnienie zaoferowania najlepszej usługi pod względem ceny / jakości i czasu dostawy pomp.

Pompy wirowe włoskiego producenta Gemme Cotti Srl

 

Certyfikaty

„Jakość” jest kluczowym słowem dla Gemme Cotti – dlatego jesteśmy firma, która od 2007 roku posiada certyfikat ISO 9001. Niedawno nasz System Zarządzania Jakością został zaktualizowany do nowego ISO 9001:2015, co czyni nas jedną z pierwszych firm we Włoszech, która otrzymała ten certyfikat. Jest to dowód na to, że cały wysiłek dedykujemy temu, by dostarczyć klientowi produkt o najwyższej jakości.

Gemme Cotti cały czas staje się jedną z najbardziej wydajnych firm, gdzie zadowolenie klienta jest zawsze priorytetem. Chcemy, aby firma znana była z otwartości na potrzeby i wymagania klienta, któremu oferowany jest najwyższej klasy produkt. Celujemy w to, by ulepszać każdy aspekt naszej firmy – od działu technicznego, po produkcję i marketing.

Każdy aspekt został starannie doszlifowany, by zapewnić klientom produkt konkurencyjny i by zachować wiodącą pozycję na rynku pompy do chemikaliów.

Włoska Jakość

Gemmecotti, Pomp wirowych

Pompy Gemme Cotti są produkowane w całości z 100% włoskich komponentów. Są projektowane, składane i testowane przez wykwalifikowany personel w naszej siedzibie. Nasi dostawcy są ulokowani w niewielkiej odległości od siedziby firmy. Jest to dla nas bardzo ważne, by dobrać dostawców materiałów w sposób staranny i szczegółowy – dzięki temu Gemme Cotti jest w 100% pewne ich pochodzenia oraz przez cały czas trzyma rękę na jakości.
Produkt o włoskim pochodzeniu zawsze był uważany za gwarant jakości oraz wartości, biorąc pod uwagę duże doświadczenie i umiejętności włoskich rzemieślników. Jesteśmy dumni z tego, że możemy kontynuować tę tradycję i wdrażać nasze rozwiązania w ponad 80 krajach całego świata. Nasi klienci mogą liczyć na produkt, który spełnia wszystkie standardy i jest konkurencyjny nie tylko cenowo, ale przede wszystkim jakościowo.