Comex producent pomp wirowych

Comex producent pomp wirowych

Po wielu latach, które przeznaczyliśmy na eksportowaniu produktów najlepszych włoskich producentów pomp, w odległym 1975 roku, Alberto Fiorot otworzył firmę COMEX, by zająć się produkcją własnych pomp wodnych.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez poprzednie lata, zarówno na polu technicznym, jak i w relacjach z klientem oraz realizacji jego potrzeb, pierwsze modele (zatapialne pompy serii VORTEX oraz samo-zasysające serii JET) odniosły natychmiastowy sukces.

Na początku większość produkowanych pomp była sprzedawana zagranicę, więc Alberto Fiorot i jego technicy musieli wdrożyć innowacyjne rozwiązania techniczne, aby realizować produkcję według najściślejszych zasad bezpieczeństwa obowiązującego w szczególności w krajach Europy Północnej.

Wszystkie starania, by tworzyć produkt o wysokiej jakości doprowadziły do uzyskania certyfikatu TÜV już w 1985 roku. W następnych latach COMEX kontynuował swój rozwój krok po kroku, powiększając kilka razy swoją fabrykę.

Pompy wirowe firmy Comex

W 2006 roku, Piero, syn założyciela, dołączył do firmy.

Dzisiaj eksportujemy nasze produkty na całym świecie oraz uważamy, że rynek w Europie jest naszym domowym rynkiem; w międzyczasie nasz zakres produktów wzbogacił się o pompy dla gospodarstw domowych, do zastosowań rolniczych i przemysłowych a także o pompy do zastosowań specjalnych.

Przez ostatnie lata nasza staranność i skupienie się na jakości nie zmalała i w 2003 roku nasze pompy otrzymały certyfikat szwedzkiego instytutu SEMKO, który potwierdza status jakościowy naszych produktów.

W Czerwcu 2015 COMEX otrzymał również certyfikat ISO 9001.

Nasza firma zawsze trzymała dynamiczną strukturę, by zapewnić satysfakcję klientom, z którymi utrzymujemy bezpośredni kontakt.

Nasze wartości

Jakość naszych produktów oraz profesjonalna obsługa naszych klientów to wartości, którym zawsze byliśmy wierni, od początku naszej historii.

Przy produkcji produktów wysokiej jakości, kierujemy się doborem najlepszych inżynierów , użyciem najlepszych komponentów dostępnych na rynku, starannie kontrolowanym procesem produkcji oraz, ponad wszystko, rygorystycznym testom przeprowadzonym na każdej pompie.

Ponadto, uważamy, że „jakość” nie jest jedynym słowem, które może opisać dobry produkt, ale również profesjonalna obsługa serwisowa, by pomóc naszym klientom w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu do swoich potrzeb, szybki czas dostawy oraz pomoc techniczna po sprzedaży.

Nasza misja

W przyszłości planujemy rozszerzyć naszą ofertę, aby móc zaproponować naszym klientom profesjonalne rozwiązania dla wszystkich potrzeb w zakresie pomp.