Pedrollo producent pomp wirowych i ściekowych

Pedrollo producent pomp wirowych i ściekowych

Marka Pedrollo obecna jest ze swoimi produktami w ponad 160 krajach na całym świecie, oraz reprezentuje włoskie wartości, gdzie jakość i niezawodność są na najwyższym miejscu. Wymagania stawiane przez klienta, są bardzo ważną częścią firmy z handlowego punktu widzenia. Pedrollo zajmuje się również produckją najlepszego produktu w sensie wydajności, niezawodności oraz gwarantowanej oryginalności - czynniki te prowadzą firmę w każdym etapie procesu produkcji. Precyzyjnie określone warunki od założenia firmy pozwoliły na zainwestowanie wszystkich zyskanych pieniędzy z powrotem w firmę. Szacunek dla klienta jest najważniejszą wartością w filozofii Pedrollo - celowy wybór, którego dokonano przy założeniu firmy w 1974 oraz jest przykładem socjalnej równości, wyprzedzającym historię o prawie 40 lat.

pompy wirowe firmy Pedrollo

Wysoko zaawansowane badania w centrym rozwoju wspierane są przez zaawansowane narzędzia pracy - zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie, na którym pracujemy. Pozwala nam to na ciągłe ulepszanie naszych produktów oraz projektowanie nowych za pomocą najlepszej jakości materiałów.

pompy wirowe i ściekowe firmy Pedrollo

Elektryczny silnik to z pewnością serce pompy. Należy zagwarantować nie tylko najlepszą jakość materiałów użytych w jego budowie, ale również wykonanie odpowiedniego i bezpiecznego przewodnictwa.

Przed zaakceptowaniem produkcji, odpowiedni personel sprawdza pompę pod względem elektrycznym i hydraulicznym - wszystko to odbywa się w zaawansowanym technologicznie pokoju testowym.

pompy ściekowe firmy Pedrollo

Ostatni etap produkcji pomp odbywa się na automatycznej linii, zapewniającej maksymalną precyzję oraz dość wysoką sprawność, co przekłada się na szybką dostawę.

Wysoko zaawansowane badania w centrum rozwoju wspierane są przez zaawansowane narzędzia pracy - zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie, na którym pracujemy. Pozwala nam to na ciągłe ulepszanie produktów oraz projektowanie nowych za pomocą najlepszej jakości materiałów.

Pedrollo producent pomp wirowych

Elektryczny silnik to z pewnością serce pompy. Należy zagwarantować nie tylko najlepszą jakość materiałów użytych w jego budowie, ale również wykonanie odpowiedniego i bezpiecznego przewodnictwa.

Przed zaakceptowaniem produkcji, odpowiedni personel sprawdza pompę pod względem elektrycznym i hydraulicznym - wszystko to odbywa się w zaawansowanym technologicznie pokoju testowym, wyposażonym w najnowsze rozwiązania przemysłowe.

Pedrollo pumps