Varisco, firma powstała w 1932 roku, posiada szerokie doświadczenie i kompetencje w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży pomp oraz skomplikowanych systemów pompowych dla następujących zastosowań: przemysł, konstrukcje, pożarnictwo, budownictwo. Varisco jest częścią międzynarodowej grupy silnie przywiązanej do rozwoju globalnych rynków. Varisco jest jedną z najlepiej prosperujących firm zajmujących się agregatami pompowymi na świecie. Pompy znajdują zastosowanie w takich aplikacjach, jak: odwadnianie kopalń, pompowanie ścieków, drenowanie, rolnictwo, petrochemia, zakłady przemysłowe i przemysł spożywczy.

MVV jest włoską firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży wysoce precyzyjnych pomp zębatych. Znalazły one miejsce w różnych sektorach przemysłu – m.in. wykorzystywane są przy syntetycznych i sztucznych włóknach, komponentach poliuretanowych, kwasach, roztworach, żywicach i rozpuszczalnikach. Doświadczony serwis techniczny zawsze jest dostępny, by doradzić i pomóc klientowi. Kompetencje, profesjonalizm oraz elastyczność to wartości przewodnie MVV. W przypadku niestandardowych zapytań, technicy MVV oferują szybką i zaufaną pomoc w doborze. MVV kieruje swoje produkty na rynek światowy, poprzez wyszkoloną sieć dystrybutorów w wybranych krajach.

Petroland zajmuje się produkcją wysokiej jakości pomp. Po 20 latach doświadczenia, firma dalej praktykuje swoją zasadę wdrażania nowych technologii. Pompy zębate o zazębieniu wewnętrznym Seria pomp zębatych PD zasłynęła ze swojej niezawodności w większości dzięki jedynie dwóm ruchomym elementom.