MVV producent pomp zębatych

MVV producent pomp zębatych

O NAS
MVV jest włoską firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży wysoce precyzyjnych pomp zębatych. Znalazły one miejsce w różnych sektorach przemysłu – m.in. wykorzystywane są przy syntetycznych i sztucznych włóknach, komponentach poliuretanowych, kwasach, roztworach, żywicach i rozpuszczalnikach.

Pompy zębate firmy MVV

Doświadczony serwis techniczny zawsze jest dostępny, by doradzić i pomóc klientowi. Kompetencje, profesjonalizm oraz elastyczność to wartości przewodnie MVV. W przypadku niestandardowych zapytań, technicy MVV oferują szybką i zaufaną pomoc w doborze.

MVV kieruje swoje produkty na rynek światowy, poprzez wyszkoloną sieć dystrybutorów w wybranych krajach.

MVV producent pomp zębatych

  Historia

Założona w 1942 roku w Vittorio Venneto pod nazwą MVV Meccanico Vittorio Veneto, jako oddział SNIA Group do roku 2012. MVV znalazło swoje miejsce w rejonach Treviso, gdzie do teraz znajduje się siedziba.

Firma z początku była oddana produkcji włókna wiskozowego, ale w latach 50tych uruchomiła linie przeznaczoną do innych syntetycznych włókien. W latach 70 tych rozpoczęto produkcje pomp.

Obecnie, MVV może dobrze zobrazować swój sukces w liczbach – ponad milion dostarczonych pomp zębatych, do klientów na całym świecie.

W czerwcu 2012, pozytywnie ukończone zostało przejęcie firmy na zasadzie prywatnej spółki. Przejrzysty program działania został opracowany w następnych miesiącach, wraz z nową halą produkcyjną w okolicach Orsago oraz doświadczonymi pracownikami.

Nowy zespół przyniósł ponad 50 lat doświadczenia w produkcji i sprzedaży.

Siłą nowego zespołu są następujące priorytety: klienci przede wszystkim, dostawcy, pracownicy oraz wysoka jakość produktu.

MVV pompy zębate włoskiej firmy