Petroland producent pomp zębatych

Petroland producent pomp zębatych

Petroland zajmuje się produkcją wysokiej jakości pomp. Po 20 latach doświadczenia, firma dalej praktykuje swoją zasadę wdrażania nowych technologii.

Pompy zębate firmy Petroland

Pompy zębate o zazębieniu wewnętrznym

Seria pomp zębatych PD zasłynęła ze swojej niezawodności w większości dzięki jedynie dwóm ruchomym elementom.

- Szeroki wybór – 56 różnych rozmiarów

- Duży zakres lepkości

- Łatwe użytkowanie i konserwacja

- Dostępne podłączenia – 90° i 180°

- Zaprojektowane do współpracy z każdym typem uszczelnienia (wargowe, dławnicowe, pojedyncze i podwójne mechaniczne)

- Ekonomiczniejsze niż pompy krzywkowe i śrubowe

Petrolandw ofecie posiada:

Pompa zębata o zazębieniu wewnętrznym - Pompy serii PM o zazębieniu wewnętrznym to samozasysające pompy wyporowe o bardzo dobrych właściwościach zasysania. Może być stosowana w aplikacjach o dużej lepkości. Dzięki kompaktowej budowie i małej ilości części, zajmują mniej przestrzeni roboczej. Z odpowiednim uszczelnieniem może być używana w dwóch kierunkach.

Petroland producent pomp zębatych

Pompy Rotacyjne - Seria pomp PL została zaprojektowana z uwzględnieniem częstych prac czyszczących. Położenie przedniej uszczelki w bezpośrednim kontakcie z płynami CIP. Sterylność uszczelnienia wydłuża jego żywotność i minimalizuje jego łuszczenie się (za czym idzie czystość produktu). Ponieważ uszczelnienia zamontowane są bezpośrednio za rotorem, komora z medium jest w całości wyeliminowana w celu higieny.

Bocznokanałowa pompa wirowa- Seria pomp PS charakteryzuje się możliwościami tłoczenia takich mediów jak gaz, przy bardzo niskich poziomach hałasu. Najczęściej używane przy problematycznych mediach z nietypowymi warunkach ssania. Wykorzystywane często przy NPSH poniżej 0,5m.