Yildiz Pompa producent pomp krzywkowych

Yildiz Pompa producent pomp krzywkowych

Yildiz Pompa działa głównie w sektorze pomp zębatych w przemyśle. Znajdują zastosowanie najczęściej w mediach średnio oraz wysoce lepkich. Pomimo tego, że firma skupia się od wielu lat na pompach zębatych, opracowują również nowe technologie, dzięki którym na rynku pojawiły się pompy łopatkowe oraz krzywkowe.

Pompy Krzywkowe Yildiz Pompa

Lata doświadczenia i rozwoju umocniły pozycję Yildiz na rynku, doprowadziły do stworzenia pomp, których można używać w sektorze detergentów, spożywczym oraz transferze wyrobów paliwowych.

Yildiz Pompa zawsze była w ścisłej czołówce producentów, a rozwój narzucony przez firmę, był siłą napędową do stworzenia nowych rozwiązań. W swojej branży przyczynili się do znacznego rozwoju gospodarki, dzięki współpracy z przemysłem i ich tanim oraz efektywnym rozwiązaniom.  

Yildiz Pompa producent pomp krzywkowych

Produkty Yildiz Pompa zyskały zaufanie na całym świecie, natomiast linia produkcyjna, jak i produkt, spełniają wszelkie europejskie wymogi jakościowe.

W firmie pracują doświadczenie inżynierzy oraz technicy, natomiast produkcja wyposażona jest w ponad dwadzieścia pięć maszyn.

Linia produkcyjna Yildiz to ponad 1200 m2 najnowszego sprzętu CNC, skomputeryzowanych maszyn, wspomagających programów CAM, natomiast roczna produkcja wynosi ok. 2 000 pomp.

Pompy Yildiz spełniają wymogi jakości ISO 9001, natomiast produkty certyfikowane są znakiem CE.

Pompy Krzywkowe producenta Yildiz Pompa