Injecta producent pomp dozujących

Injecta producent pomp dozujących

Injecta powstała w 1989 roku, czerpiąc doświadczenie z poprzedniej firmy Mixo, zajmującej się elektromagnetycznymi pompami. Czterdzieści lat doświadczenia w tym sektorze pozwoliło na rozwój znanej na świecie marki pomp dozujących Injecta. Dzięki ciągłemu staraniu się o klienta na konkurencyjnym rynku, Injecta stawia na rozwój technologiczny i jakościowy oraz może się pochwalić nadzwyczajnym serwisem posprzedażowym.


O nas

Nasza produkty oparte są na zaawansowanej technologii Injecta. Dzięki doświadczeniu, mogli zaprojektować i wprowadzić na rynek szeroki zakres produktów, który przoduje w innowacji i jakości. Składanie komponentów w Injecta wykonywane jest za pomocą zautomatyzowanych maszyn.

Dzięki współpracy z innymi firmami zajmującymi się projektowaniem i przemysłem, możemy ciągle optymalizować nasz produkt i przede wszystkim skupić się na rozwijaniu nowych rozwiązań o wysokim standardzie. Injecta może rozwijać się dzięki ciągłym badaniom nad zależnością ceny i jakości, stałym dostępem do części zamiennych, dbałości o bezpieczeństwo i szczegóły oraz ciągłym inwestycjom w innowacje.

Jakość

Jakość oraz satysfakcja klienta jest naszym głównym celem. Dążymy do tego za pomocą ciągłego sprawdzania i testowania naszej pracy oraz nieprzestanego ulepszania tego, co robimy. Dzięki temu klienci odgrywają dużą rolę w procesie.

Serwis
Nasz dział obsługi klienta oraz serwis ukierunkowane są na następujące cele:

Od początku istnienia, Injecta podąża za najważniejszymi zasadami zarządzania – jesteśmy uważni, jeśli chodzi o reputację i serwis posprzedażowy jest dla nas priorytetem .

Instalacja: na życzenie, jesteśmy w stanie przeprowadzić testy oraz kalibracje urządzeń przed dostawą a nawet szkolenie osób, które mają operować urządzeniem.

Nasza firma dostępna jest 12 godzina na dobę – w tym czasie dział obsługi klienta robi wszystko, by powrócili oni nie jeden raz.

Serwis posprzedażowy jest niezwykle wydajny oraz gwarantuje pełne poświęcenie nad produktem – klient może podjąć szybką decyzje dotyczącą jego urządzenia.

Jakość

Injecta stawia na wysoką jakość produktów, która przekłada się na główną politykę firmy – zadowolenie klienta.

Satysfakcja - uznawana przez nas za priorytet, może być osiągnięta dzięki ciągłemu nadzorowi nad naszą produkcją i implementacją innowacji. Wszystkie wewnętrzne procedury są dostosowane do potrzeb klienta.