Prasa pionowa aton

Prasa pionowa aton

Innowacyjne prasy pionowe z ramą ze stali nierdzewnej – wyposażone w ergonomiczny wózek. Panel kontrolny pozwala na szybkie ustawienie wymaganego ciśnienia – od 0 do 350 bar. Dostępne w wersji trójfazowej, z elektrycznym silnikiem.

Dostępne kombinacje:
 • obudowa drewniana lub ze stali nierdzewnej
 • panel kontrolny
 • tacka ociekająca
 • panel kontrolny z falownikiem
 • Prasa pionowa aton Prasa ATON 300 Oil

  Posiada silnik trójfazowy, wyposażona w zdejmowalny zbiornik. Na zamówienie dostępny drugi zbiornik. Wszystkie części, które wchodzą w kontakt z produktem wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304. W zestawie z ręczną pompą hydrauliczną oraz 9 płytami ze stali nierdzewnej AISI 304.

  Prasa ATON 500 Oil

  Posiada silnik trójfazowy, wyposażona w zdejmowalny zbiornik. Na zamówienie dostępny drugi zbiornik. Wszystkie części, które wchodzą w kontakt z produktem wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304. W zestawie z ręczną pompą hydrauliczną oraz 12 płytami ze stali nierdzewnej AISI 304.

  Prasa pionowa ATON 800

  Prasy pionowe to idealne zastosowanie dla każdej winiarni lub domu. Duży asortyment wykończeń – drewno, stal nierdzewna, możliwość przyłączenia elektrycznego silnika czy opcja panelu sterowania – sprawi, że dobór prasy do zapotrzebowań będzie prosty.