Pompy ściekowe Głębinowe Seria Black

Pompy ściekowe Głębinowe Seria Black

Pompy ściekowe Seria Black została zaprojektowana do pompowania , uzdatniania i oczyszczania  wody i ścieków, które zawierają cząstki stałe. Pompy wykonane z materiałów: żeliwo, stal nierdzewna AISI 304 oraz 316. Typy wirników stosowane w pompach zatapialnych: Vortex, z szlifierką, otwarty i zamknięty jednokanałowy/wielokanałowy, zamknięty dwukanałowy. Pompy te można zastosować w inżynierii lądowej (place budowy, drenaż kanałów, stawów, wykopów otwartych i piwnic), rolnictwie (obróbka odpadów, opróżnianie kanałów i obiegów), utylizacji odpadów (oczyszczanie szarej wody i ścieków, nawet jeśli są zanieczyszczone), przy lokalnych podtopieniach (odprowadzanie wody z zalanych terenów i piwnic).

pompy ściekowe Głębinowe Seria Black

Seria Black 2G -4G wykonane z żeliwa – pompy eklektyczne zatapialne wykonane z żeliwa. Pokrywa, osłona silnika, łożyska, wirnik obraz obudowa wykonane z EN GJL 250 żeliwa, natomiast napęd i wał wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 420. Pompy dostępne w wersji jednofazowa do 1,1 kW z Amperometryczną Ochroną i skraplacz na stałe w obwodzie. Wersja jednofazowa 1,5 kW w wersji z amperometryczną ochrona i chłodnicą wyposażoną w zewnętrzny panel sterowania dostarczany w standardzie. Wersja trójfazowa: zabezpieczenie termiczne: odpowiedzialność użytkownika.

pompa ściekowa Głębinowa Seria Black

Seria Black 2F wykonane z żeliwa/ Stali nierdzewnej AISI 304 - pompy eklektyczne zatapialne wykonane z żeliwa i stali nierdzewnej AISI 304. Pokrywa, osłona silnika, łożyska, wirnik obraz obudowa wykonane z Stali nierdzewnej AISI 304, natomiast wirnik wykonany jest ze stali nierdzewnej AISI 316. Wersja jednofazowa do 1,1 kW z zabezpieczeniem i amperometrycznym skraplaczem na stałe w obwodzie. Wersja trójfazowa: termiczne ochrona: odpowiedzialność użytkownika.

Varisco pompa Głębinowa ściekowa Seria Black

Seria Black 2x oraz 2k wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 - pompy eklektyczne zatapialne wykonane z żeliwa i stali nierdzewnej AISI 304. Pokrywa, osłona silnika, łożyska, wirnik obraz obudowa wykonane z Stali nierdzewnej AISI 304, zastosowanie wirnika Vortex, jednokanałowego oraz dwukanałowego. Wersja jednofazowy do 1,1 kW z zabezpieczeniem i amperometrycznym skraplaczem na stałe w obwodzie. Wersja trójfazowa: termiczna ochrona: odpowiedzialność użytkownika.