Napowietrzacze ścieków Firmy Faggiolati Pumps

Napowietrzacze ścieków Firmy Faggiolati Pumps

Włoska firma Faggiolati Pumps specjalizuje się w projektowaniu a następnie w produkcji eklektycznych pomp zatapialnych, pompy ściekowe, mieszadła zatapialne, narzędzia do pracy pod wodą, aeratory (napowietrzacze), a także akcesoria do pomp, dla najbardziej wymagających osób. Produkowane pompy posiadają normę ISO 9001 / ISO 14001. Istnieje możliwość doboru odpowiedniej pompy, dla każdej aplikacji, dzięki obszernemu wyborowi pomp, materiałów z których wykonane są pompy i rodzajów pomp hydraulicznych.

Napowietrzacz ścieków OSSI-MIX

Napowietrzacz ścieków OSSI-MIX został tak zaprojektowany aby zapewnić długą żywotność, posiada elektryczną pompę zatapialną, która posiada specjalny hydrauliczny system DUPLEX (Stal nierdzewna) oraz 3-kanałowy wirnik odśrodkowy. Napowietrzacz (aerator) działa na dyfuzorze z 12 wlotami z systemem dostarczania powietrza pod ciśnieniem (Stal nierdzewna AISI 304). Napowietrzacz pozwala na przepływ dużych ilości odpadów przy małej mocy, przepływ w pompie jest podzielony na 12 dysz mających na celu dostarczyć szlam gotowy do aeracji a następnie do komór mieszających. Urządzenie napowietrzające posiada wysoka efektywność napowietrzania, w porównaniu do niskiego ciśnienia które jest doprowadzane na wyjściu.

Napowietrzanie ścieków , aeracja zbiorników

Napowietrzacz ścieków OSSI-MIX-02

Napowietrzacz ścieków OSSI-MIX-02 to następca powyższego napowietrzacza, składa się z większości komponentów co jego poprzednik. Komory mieszania zostały zaprojektowane od nowa i wykonane ze stali nierdzewnej. Urządzenie posiada nowy kołnierz ssący, który ma za zadanie zapobiegać, przypadkowemu dostaniu się substancji gruboziarnistych.

Napowietrzanie ścieków czyli aeracja zbiorników

Napowietrzacz Arial Jet

Napowietrzacz Arial Jet to samo napowietrzająca jednostka, działa na zasadzie próżni, przy pomocy specjalnej tuby, która zasysa powietrze poprzez ciśnienie atmosferyczne. Jest to urządzenie zatapialne, pozwalające na jednoczesne napowietrzanie i homogenizuje dowolnego rodzaju cieczy przemysłowych, cywilnych a także odpadów pochodzenia zwierzęcego. Aerator Arial można skutecznie wykorzystać przy wyrównywaniu, stabilizacji, neutralizacji i flotacji olejów, tłuszczów lub zawiesin. Przeznaczony jest do zbiorników sześciennych, okrągłych i wielobocznych, działa na szerokiej przestrzeni, nie powodując efektu sedymentacji. Napowietrzacz może być umieszczony na dnie zbiornika, jest to urządzenie wolnostojące.

Aeracja zbiorników napowietrzanie ścieków

Napowietrzacz OSSI Jet

Napowietrzacz OSSI Jet jest system który jednocześnie pozwala na napowietrzanie i mieszanie dowolnego medium, składa się z eklektycznej pompy zatapialnej, tuby ssącej i określonej liczby kanałów napowietrzających. W napowietrzaczu zastosowano efekt Venturiego, ścieki są pompowane przez dyszę i napowietrzane przy pomocy ciśnienia atmosferycznego, tworzy się przepływ który jest silnie mieszany z powietrzem za pomocą wyrzutnika. Urządzenie jest wszechstronne i łatwe w montażu, można je dobrać pod dowolny zbiornik, bez względu na rozmiar.

Napowietrzanie ścieków Faggiolati Pumps