Lavineria

Lavineria

Odwiedzin: 151956

Dzisiaj: 40

Oferty pracy

Oferta pracy Inżynier Sprzedaży (wielkopolskie)

LUTHMAR POMPY I ARMATURA PRZEMYSŁOWA ANDRZEJ SKRZYDŁO

Lider na rynku dystrybucji pomp, armatury przemysłowej i części zamiennych, w związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukuje pracownika na teren województwa WIELKOPOLSKIEGO, DOLNOŚLĄSKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

→ promowanie produktów technicznych z oferty handlowej firmy LUTHMAR

→ bieżące monitorowanie potrzeb klientów w zakresie oferowanych przez firmę produktów

→ pozyskiwanie nowych klientów

→ tworzenie ofert techniczno-handlowych

→ przyjmowanie zamówień od klientów oraz nadzór nad ich realizacją

→ obsługa techniczna klientów w ramach oferty firmy

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:

→ wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz predyspozycji do pracy w dziale handlowym

→ zdolności handlowych

→ wyższego wykształcenia (preferowane techniczne)

→ ogólnej znajomości przemysłu w obszarze danego województwa

→ biegłej obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych

→ dobrej organizacji pracy

→ prawa jazdy

→ mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

→ atrakcyjne wynagrodzenie

→ szkolenia z zakresu oferowanych produktów oraz technik sprzedaży

→ pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wstecz...